Kommenteeri

Kleidid mis peaksid iga naise garderoobis olema

Tihti tundub naisele,et tal peaks olemas olema ilmatu suur garderoon,et igaks võimalikuks juhuks oleks võimalik sobivaim välja valida.Tegelikult piisab viiest  kvaliteetsest materjalist kleidist.
1.Väike must kleit
Must on ajatu klassika ,mis ei lähe kunagi moest. Kleit mis päästab igast olukorrast ,kui ei ole midagi selga panna peole,teatrisse,restorani.
Vaata ,et see oleks kvaliteetsest materjalist,siis jätkub seda paljudeks aastateks.

2. Õlapaeltega kleit
See on ilmselt kõige seksikam valik.Tegelikult sobib selline kleit  igal ajal kandmiseks ka jakkide ja pintsakutega all.

3. Maksikleit
Õhuline maksikleit mis on suvistel üritustel parim valik. Üks korralik maxikleit sobib ka randa minekuks, õhtuseks kohtinguks või isegi tööle. Lase rätsepal endale õmmelda üks kvaliteetsest materjalist omanäoline mudel ja see võib jääda truuks kaaslaseks sulle paljudeks aastateks.

4. Pidulik õhtukleit
Kunagi ei tea millal kutsutakse sind mõnele eriti elegantsele üritusele.Sellepärast peaks iga naise kapis leiduma kleit millega sobiks minna kasvõi presidendi vastuvõtule või punasele vaibale.

5.Üks eriline kleit
Iga naise garderoobis võiks olla üks tõeliselt tema olemust peegeldav vallatu valik. Kleit mida kanda päevadel mil tunned ennast eriti enesekindla ja seksikana.


Lisa kommentaar

Email again: