Kommenteeri

Salanipid ,kuidas näida pikem

Väikest kasvu naised tunnevad tihti vajadust näida pikemad oma tegelikust kasvust. Kuigi väike kasv võib pigem eeliseks olla ,tahame me alati seda ,mida meil ei ole.

Riiete põhi eesmärk on tuua välja kõige kaunim ,mis meis on.
Kui soovid näida pikemana siis toon siinkohal ära paar omapoolset soovitust.

1.Kanna seelikut või pükse mille pihaosa on pikem. See teeb su jalad visuaalselt pikemaks.
2.Ära kanna kleiti mis lõpeb pooles sääres. Kleidi pikkus olgu põlvedeni  või pikem variant pahkluuni.Tundub uskumatu ,aga maksikleidid teevad lühema naise hoobilt pikemaks, isegi ilma kontsadeta.
3.Kui kannad triipe ,siis kindlasti vertikaalseid. Eriti kleidi või pükste puhul. Pluus võib olla ka horisontaalse triibuga.
4.Musta riietumine on lihtsalt klassika ja sobib lühikesele naisele suurepäraselt.
5.Kanna hästiistuvaid riideid ,mitte liiga suuri ega kohmakaid.
6. On ilmselge ,et  kui sa ka  ei kannata kõrgeid kontsakingi ,siis kontsad                                    (isegi madalad ), muudavad su pikemaks.
7.Kanna avara kaelusega või õlapaeltega kleiti.Väldi kõrget kaelust, et sa ei kaoks kogu selle kanga alla ära.
8.Lühikesele naisele sobivad kerged õhulised kangad.
9.Põlvini ulatuv pliatsseelik teeb su figuuri hoobilt saledamaks ja pikemaks. Aga ära kanna seda liibuva topiga vaid vali selle juurde kena pilkupüüdev siidpluus.

Ja viimane nõuanne-selg sirgu.Kuigi  päevast- päeva nutiseadmete kohal küürutades võib sirge seljaga kehahoiak tunduda isegi ebaloomulik. Kehahoiak on esimene asi mida inimesed sinu juures märkavad. Nii tundud sa ka enesekindlam.

Lisa kommentaar

Email again: