Kommenteeri

Mood leevendab stressi

Kui enamasti küsitakse ennustusi selle kohta, mis võiks olla uuel hooajal moes, siis isegi põnevam on vaadata, mida mood ise ennustab. Selleks võib kaevuda futuroloogide kirjutistesse, kelle tööks on püüda ette aimata hetkel näha olevast tulevikku, kasutades selleks juba minevikus end tõestanud mustreid või uusi üllatavaid hüpoteese.

Kuidas seda tehakse? Loomulikult inimesi jälgides. Kuigi rõivaid ja moodi kiputakse pidama tihtipeale kerglaseks eluvaldkonnaks, ei ole see siiski suletud süsteem ning puutub põhimõtteliselt kõigesse.

Inimestel seljas olevad riided on selgeks indikaatoriks sellest, kui kindlalt nad end tunnevad.

Ärevustunne aga on nakkav ja ei jäta puudutamata kedagi. Igaüks meist salvestab päeva jooksul ajju tohutul hulgal infot nähtud inimeste välimuse kohta.

Sellest tekivad omakorda mustrid ja aju loob saadud infost esialgu veel kusagile alateadvuse piirimaile jääva tundmuse, mille järgi asub järgmine ning järgmine vaatleja häälestama ka oma elu.

Kaitsetud pole isegi suurte otsuste tegijaid – poliitikud, pankurid ja teised, kelle käes on otse või kaudselt majanduse ohjad.

USA-s on teada arvukalt pankureid, kes ei lähe kontorissegi, kui “õnneülikond” juhtub olema keemilises puhastuses.

Kleit, kui  hea tuju looja

Tulles tänavale ja igapäevamoe juurde, on siingi omad häirekellad. Üldiselt on märgatud, et mida hullumeelsemaid pöördeid teeb mood, seda rõõmsamad ja enesekindlamad on inimesed – ja vastupidi.
Esile tõuseb klassikaline naiselikkus ja selle põhisümbol kleit.
  Neid on kõikides lõigetes, pikkustes ja igale kehatüübile. Erksad moevärvid, eriti punane, aitavad usutavasti hoida tuju üleval, kui hinges võtab maad ärevus.

Kes soovib ootamatutest seostest rõivastumise, moe, poliitika ja majanduse kohta rohkem lugeda, sellele soovitan futuroloog Syl Tang’i raamatut “Disrobed”.
Evening Gowns Formal Dresses for Women Royal Blue Gown dearmshe

Shop the Albany Bell Sleeve Frill Dress Wine Selfie Leslie
Another look from todays post with jcpenney I loved this dress at 2 other stores this summer but JCP has it for less lookforless jcp jcpenney budgetfashion stripes colorfuldress ootd jseverydayfashion
PRODUCT DESCRIPTION Tips AccessoriesWithout Collarlace and Bracelet Style A Line Occasion Beach SummerCasual  Material Polyester Composition 100 Polyester Dresses Length Ankle-Length Collar-line V-Collar Sleeves Length Short Sleeves Pattern Type Print With Belt No Season Summer Weight 0370kg Package 1 x Dress dress summer maxidress colorfuldress print

Lisa kommentaar

Email again: