Kommenteeri

Millal hakata lõpukleidi peale mõtlema

9 ja 12 klassi lõpetajad peaksid lõpukleidi peale hakkama mõtlema juba täna.
Koolilõpurõiva valimine ei piirdu tavaliselt ainult sobiva kleidi leidmisega. Kleidi juurde on vaja ka sobivat pesu, soengut, kingi.


VERYVOGA Solid Long Sleeves Sheath Above Knee Little BlackCasual Dresses
  Kas kleit osta või lasta õmmelda
Kõige sobivam variant on kleit lasta õmmelda.
Koostöös disaineriga välja mõeldud kleidi tegumood on kindlasti kooskõlas nii ürituse iseloomu  kui sinu isikupäraga.
Sellise kleidi puhul saad mängu panna kogu oma fantaasia ja samas aitab disainer need sinu kehale sobivaks tegumoeks vormida.
Ära jääb mööda poode kleidi leidmis stress  ja saad rahulikult lõpueksamitele kesekenduda.

Kuidas kleidi tegumoodi valida

Kõige tähtsam soovitus on-jää iseendaks
On üsna loomulik, et tütarlapsed soovivad lõpuaktusel olla kaunid, üllatada oma sõbrannasid ja klassikaaslasi oma ilu ja maitsekusega, saada aktuselt pilte, mida oleks uhke oma Facebookis või Instagramis esitleda ja albumisse panna. Koolilõpetajad on imeilusad just omas eas ja kleidi eesmärk on seda ilu esile tuua ja toetada, mitte varjutada.

Sul ei ole vaja ühekordset kleiti
Pole midagi kurvemat, kui kaunis värviline kleit, mis kogub kapis tolmu. Lõpukleit peaks olema piisavalt pidulik, et aktust kui once-in-a-lifetime üritust väärikalt tähistada, samas ka piisavalt praktiline, et seda jakkide, kingade, aksessuaaridega omavahel kombineerides ka edaspidi kanda. Peaksid veenduma, et kannad seda juba algaval suvel korduvalt – iga kleit, ka lõpukleit, peab olema praktiline investeering garderoobi.

Peokleidi asemel võiks  ehk mõelda hoopis trendikale jumpsuit’ile ehk kombinesoonile. Piduliku sündmuse puhul sobib hästi kvaliteetse siidi-elastaani segu, mis tagab rõiva istuvuse ja mugava kandmise, olles siiski üritusele kohaselt elegantne. Juurde võib kandja soovist lähtuvalt sobitada nii kontsakingad

beige nude short sleeve sheath dress with flutter sleeves  hammered gold nude accent waist belt  suede nude pointed toe pumps  classic work wear office style professional women  kate spade j crew
Blue bohemian cotton print polka dot dress maxi dress  victoriaswing


Lisa kommentaar

Email again: