Kommenteeri

Pulmakleidi mood

Pruutkleidid on kaunid, kuid üpriski ebapraktilised. Pruutkleit võib olla aga ka praktiline.
Pulmade planeerimise lehekülje Bridebook asutaja Hamish Shephard kommenteerib, et üha rohkem pulmakleite valmib tänasel päeval taskutega ning see mõjutab pulmade korraldamist pea kõikides aspektides. Taskute lisamine pulmakleitidele on muutunud populaarseks ja Shephard ei näe sellel trendil nii pea lõppu tulemas.

Pükskostüüm
Kui sa pole väga kleidiinimene, ole mureta – sa ei pea selleks hakkama ka pulmapäeval. Suursuguse kleidi asemel võid hankida endale hoopis pükskostüümi. Valik on seejuures lai: kui tahad, sobita püksid mõne särtsaka pluusiga.

Boho stiil

Usu või mitte, aga sa ei pea isegi pulmapäeval loobuma oma kergest boheemlaslikust stiilist. Vabalt langevad kangad ja huvitavad mustrid-aplikatsioonid sobivad sulle ideaalselt.

Kuna Eestis on kiriklikkelaulatusi vähem ja ilmalikke vabas õhus registreerimisi rohkem, siis seeaga annab võimaluse loobuda rangemast etiketist ja pruutkleidi stiil võib olla rohkem vabam. Tellimustööde puhul me hooajatrendidest end mõjutada ei lase, see on ikkagi individuaalne lähenemine igale kliendile eraldi."


Vestido y cola de novia estilo boho corte recto en crep elstico Escote y espalda en V ______Boho sheath-style wedding dress and train in stretch crepe V-neckline and back and long sleeves weddingdress bridalgowns bridaldresses vestidodenovia novia rosaclara

Vastavalt pruudi maitsele

Abiellujad hindavad üha enam valmiva kleidi unikaalsust ja personaalset teenindust.


Võidutsev minimalism

Pulmamood on jõudnud nüüdseks samasse rütmi üldise moega, mis tähendab, et ka pulmakleitide puhul võidutseb minimalism. Lihtsus, rõhk kaunil siluetil, kanga naturaalsus – need on tegurid, mida hetkel enim hinnatakse

Kaheosaline pruutkleit
Mina  isiklikult olen suur praktilise pulmakleidi fänn ja soovitan siiralt kaheosalist pruutkleiti, mis tavaliselt koosneb seelikust ja kaunist ülaosast. Seda saab lihtsasti ilmestada erinevate põnevate aksessuaarideganagu alusseelik, loor, peaehe, pruudivöö, vajadusel ka keep paljaste õlgadekatteks. Praktiliseks teeb sellise valiku võimalus hiljem tavariietega kombineeritult kanda ka argipäevasemates olukordades.
ORDER ON-LINE   Bridal bodysuit  wedding skirt   weddingseparates bridalseparates weddingbodysuit bridalskirt
Lisa kommentaar

Email again: